język angielski - poziom rozszerzony - "YOUNG PEOPLE TALK"

HIT wydawniczy: Język angielski młodzieży amerykańskiej i brytyjskiej ! - "Young People Talk"

"Young people talk" to kilkadziesiąt zestawów na różne tematy współczesnej młodzieży z krajów angielskojęzycznych zawierających tematykę rozszerzającą zasób słownictwa i gramatyki - niezbędnych do "bardzo dobrego" zdania matury - zwłaszcza w części ustnej .

„Must have” dla zdających maturę na poziomie rozszerzonym z j. angielskiego.

W publikacji tej znajdziesz takie działy tematyczne jak:

  • What's it like to be an american student?
  • Places to go
  • Modern dating patterns
  • On-campus events
  • Sports and campus
  • Organizations and fraternities
  • ... oraz wiele innych

Teksty do publikacji zostały zaczerpnięte z różnorodnych autorskich źródeł ( czasopism dla młodzieży, programów, stron www) poruszając przy tym tematy interesujące młodzież, w tym młodzież studencką , pokazując prawdziwe życie studenckie "bez owijania w bawełnę" a więc takie jako ono naprawdę jest. Wszystkie dialogi można odsłuchiwać dowolną ilość razy, zawierają one w dodatku słowniczek ang.-ang. z najtrudniejszymi zwrotami użytymi w tekstach nagrań

Materiały audio z tekstami dla przygotowujących się do matury z j. angielskiego na poziomie rozszerzonym ORAZ dla osób uczących się języka angielskiego na poziomie wyższym-średnio-zaawansowanym (B2) oraz zaawansowanym (C1/C2)

Zawiera w nagranych tekstach AUDIO stosowane w języku mówionym oraz mowie potocznej : czasowniki phrasal verbs, kolokacje, idiomy, kolokwializmy, itd. częstokroć niespotykane WCALE w publikacjach edukacyjnych a stosowane powszechnie w codziennym języku młodych ludzi.

Publikacja "Young People Talk" to prawdziwy rarytas językowy dla tych którzy kochają naukę języka angielskiego i chcą porozumiewać się na poziomie zbliżonym do reprezentowanego przez "native speakers"

Dostęp na 12 miesięcy.

Do słuchania, czytania, teraz online!

Załóż darmowe konto

W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

Rozumiem