Język angielski - matura 2020. Poziom podstawowy

Na początku zamieściliśmy w krótkim filmiku najważniejsze informacje o egzaminie.

Publikacja składa się z części ćwiczeniowej oraz arkuszy maturalnych:

W części ćwiczeniowej zadania podzielono zgodnie z działami arkusza maturalnego:

  • rozumienie ze słuchu
  • rozumienie tekstów pisanych
  • znajomość środków językowych
  • wypowiedź pisemna

Przed każdą z tych części znajdziesz krótki filmik z objaśnieniami rodzajów zadań i ważnymi wskazówkami, jak najlepiej się przygotować i jak je rozwiązywać na egzaminie.

Układ taki pozwala już od początku przygotowań zbliżyć się do prawdziwego egzaminu, ćwiczyć oraz sprawdzać swoją wiedzę tak jak na maturze. Różnorodność interaktywnych zadań w typach maturalnych, zgodnych z formułą nowego egzaminu, sposób ich rozwiązywania oraz natychmiastowy wynik z pewnością ułatwi i uatrakcyjni naukę.

Przy zadaniach na rozumienie ze słuchu dany tekst możesz przesłuchiwać dowolną ilość razy, nie tylko dwukrotnie jak na egzaminie maturalnym. Ciekawe teksty do ćwiczeń zaczerpnięte z aktualnych źródeł przedstawiające różne sytuacje życiowe, ale także zwyczaje i życie w krajach anglosaskich dostarczą dodatkowej wiedzy. Wszystkie ćwiczenia można rozwiązywać wielokrotnie, łatwo sprawdzając swoje postępy.

Do każdego rodzaju wypowiedzi pisemnej z jakim możesz spotkać się na maturze zamieściliśmy zarówno wypowiedź wzorcową jak i przeciętną, obie z obszernymi ocenami, komentarzem, tak by łatwo można zobaczyć różnice między nimi i uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

Kolejna część publikacji to przykładowe arkusze maturalne, w których ćwiczenia ułożono już zgodnie z wytycznymi CKE dotyczącymi zestawów maturalnych.

Egzamin maturalny z języka angielskiego składa się zarówno z części pisemnej jak i ustnej, dlatego też oprócz zestawów pytań przygotowaliśmy filmy z nagraniami dwóch przykładowych egzaminów wraz z komentarzem egzaminatorów, co ułatwi wczuć się w atmosferę zbliżającej się matury i być jeszcze lepiej przygotowanym oraz znać sposób oceniania swoich wypowiedzi.

  • Dostęp na 12 miesięcy.
  • Załóż darmowe konto

    W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

    Rozumiem