Język angielski - Czasowniki złożone - PHRASAL VERBS w ćwiczeniach

' "Czasowniki złożone - PHRASAL VERBS w ćwiczeniach" zawierają podstawowe informacje o phrasal verbs, które są nieodłącznym elementem codziennej angielszczyzny.

Oswojenie się z nimi ułatwia rozumienie mowy potocznej, a umiejętność ich poprawnego stosowania świadczy o osiągnięciu zaawansowanej sprawności językowej.

Szczegółowo objaśniono nie tylko setki czasowników złożonych utworzonych od 65 głównych czasowników ale przedstawiono także pokrewne im rzeczowniki i przymiotniki .

Każdy z czasowników złożonych został przedstawiony w unikalnej w skali podręczników formule : czas. złożony - alternatywny dla niego czas. niezłożony - polskie tłumaczenie WRAZ z przykładem użycia w zdaniu + tłumaczenie zdania

  Język angielski - "Czasowniki złożone -PHRASAL VERBS w ćwiczeniach" to:

  1. podstawowe informacje o czasownikach złożonych
  2. czasowniki złożone począwszy od takich jak ACCOUNT, AGREE, ALLOW, ...
  3. poprzez popularne czas. złożone z: BE, COME, GET, GO, PUT , TAKE
  4. na rzadszych takich jak czas. złożone z : PASS, PICK, WIPE skończywszy
  5. ponad 200 ćwiczeń sprawdzających
  6. a każde z ćwiczeń to od kilku do kilkudziesięciu przykładów !

Dostęp na 12 miesięcy.

Świetne zestawienie w przystępnej cenie !

Załóż darmowe konto

W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

Rozumiem