Biologia wykłady filmowe. Szkoła ponadgimnazjalna

Biologia wykłady filmowe. Szkoła ponadgimnazjalna to 8 interesujących, bogato ilustrowanych wykładów, obejmujących zagadnienia z zakresu biologii dla szkół ponadgimnazjalnych:

  1. Budowa kwasów nukleinowych.
  2. Choroby wirusowe.
  3. Choroby bakteryjne.
  4. Ruchy roślin.
  5. Interakcje antagonistyczne między populacjami oraz neutralizm.
  6. Interakcje nieantagonistyczne między populacjami.
  7. Pośrednie dowody ewolucji.
  8. Bezpośrednie dowody ewolucji.

Biologia wykłady filmowe. Szkoła ponadgimnazjalna

Wykłady z biologii mogą znaleźć zastosowanie jako dydaktyczna oprawa lekcji biologii rozszerzonej prowadzonych w systemie klasowym, jak i dodatek do zajęć przygotowujących do matury, konkursów i olimpiad biologicznych. Przystępnie i ciekawie podane fakty naukowe, dodatkowo bogato ilustrowane pozwalają zrozumieć, powtórzyć czy też usystematyzować wiadomości nie tylko przed egzaminem maturalnym. Zdobytą wiedzę można sprawdzić rozwiązując dostępne na edumaster.pl zadania maturalne z biologii, w publikacji Biologia. Matura 2016. Poziom rozszerzony.

 • Dostęp na 12 miesięcy.
 • Ogromy zasób wiedzy, znacznie tańszy niż godzina korepetycji!
 • Załóż darmowe konto

  W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

  Rozumiem