Przyroda. Szkoła podstawowa klasy 4-6

Przyroda. Szkoła podstawowa klasy 4-6 to zbiór różnorodnych interaktywnych ćwiczeń dla II etapu edukacyjnego, czyli dla klas 4-6. Wszystkie zadania zgodne są z podstawą programową MEN.

W publikacji wyróżniono następujące zagadnienia tematyczne:

  1. W domu i w szkole
  2. Orientacja w terenie
  3. Obserwacje i doświadczenia
  4. W świecie roślin i zwierząt
  5. Tajemnice ludzkiego ciała
  6. Zdrowie i troska o zdrowie
  7. Substancje
  8. Polska, nasza ojczyzna
  9. Ziemia we Wszechświecie
  10. Krajobrazy świata
  11. Człowiek i środowisko
  12. Materiały dodatkowe

Przyroda. Szkoła podstawowa klasy 4-6 to atrakcyjna dla uczniów i świetna pomoc dla nauczyciela w trakcie nauczania w klasach 4-6. Różnorodne, bogato ilustrowane interaktywne ćwiczenia pozwolą lepiej zapoznać się z zagadnieniami otaczającego świata i własnego organizmu.

Zadania mogą być wykorzystywane zarówno w szkole na lekcji pod okiem nauczyciela, jak i indywidualnie w domu przez uczniów.

 • Dostęp na 12 miesięcy.
 • Załóż darmowe konto

  W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

  Rozumiem