Język polski. Szkoła podstawowa klasy 4-6

Język polski. Szkoła podstawowa klasy 4-6 jest zgodny z podstawą programową MEN dla II etapu edukacyjnego. Zawiera prawie 500 zadań podzielonych na:

  Kształcenie językowe:

  1. Części mowy.
  2. Składnia.
  3. Słowotwórstwo.
  4. Fonetyka.
  5. Ortografia i interpunkcja.
  6. Formy wypowiedzi pisemnej
  7. Kształcenie literackie i kulturowe:

  8. Literaturoznawstwo.
  9. Edukacja medialna.
  10. Leksykologia.
  11. Czytanie ze zrozumieniem różnych tekstów kultury.
  12. Dodatkowo zawiera:

  13. Ortogramy.
  14. Słowniczek pojęć i terminów.

Język polski. Szkoła podstawowa klasy 4-6 to atrakcyjna dla uczniów i świetna pomoc dla nauczyciela w trakcie realizacji całego programu nauczania w klasach 4-6 szkoły podstawowej.

Zamieszczone ćwiczenia mogą być wykorzystywane zarówno w szkole na lekcji, do sprawdzianów, zadań domowych jak i do samodzielnej pracy ucznia w domu.

Publikacja zawiera również filmiki ze wskazówkami m. in. jak napisać list, ogłoszenie, przepis, instrukcję, zaproszenie, sprawozdanie; na co zwrócić uwagę przy opisie postaci, dzieła sztuki czy krajobrazu. Dodatkowo jeszcze ortogramy oraz słowniczek pojęć i terminów.

Można z niej korzystać niezależnie od wybranych podręczników.

 • Dostęp na 12 miesięcy.
 • Załóż darmowe konto

  W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

  Rozumiem