Język niemiecki. Szkoła podstawowa. klasy 4-8 z arkuszami egzaminu ósmoklasisty

Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasy 4-8 to zbiór różnorodnych, interaktywnych ćwiczeń zgodnych z podstawą programową MEN, wprowadzających słownictwo i zagadnienia gramatyczne.

Ćwiczenia podzielono według zagadnień tematycznych na:

  1. Przedstawianie się
  2. Rodzina
  3. Szkoła
  4. Dom
  5. Żywność
  6. Zakupy
  7. Zwierzęta
  8. Części ciała
  9. Garderoba
  10. Zawody
  11. Czas wolny
  12. Mój dzień-godziny
  13. Czasowniki modalne
  14. Czas Perfekt
  15. Arkusze egzaminacyjne

Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasy 4-8 z arkuszami egzaminu ósmoklasisty to różnorodne, bogato ilustrowane interaktywne ćwiczenia pozwalają przyswoić i utrwalić słownictwo i zagadnienia gramatyczne. Dodatkowe ćwiczenia dla nauczyciela oraz przykładowe arkusze egzaminu ósmoklasisty

Ćwiczenia mogą być wykorzystywane zarówno w szkole, jak i w domu, świetne do tworzenia testów online czy zadań domowych.

 • Dostęp na 12 miesięcy.
 • Załóż darmowe konto

  W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

  Rozumiem