Język angielski. Szkoła podstawowa klasy 1-3

Język angielski. Szkoła podstawowa klasy 1-3 to zbiór różnorodnych interaktywnych ćwiczeń dla I etapu edukacyjnego, czyli edukacji wczesnoszkolnej, wprowadzających podstawowy zasób słownictwa. Wszystkie zadania zgodne są z podstawą programową MEN.

W publikacji wyróżniono następujące zagadnienia tematyczne:

  1. Liczby 1-20
  2. Dni tygodnia
  3. Rodzina
  4. Kolory
  5. Szkoła
  6. Dom
  7. Liczby 20-100
  8. Części ciała
  9. Ubrania
  10. Żywność
  11. Zwierzęta
  12. Zabawki
  13. Czasowniki
  14. Codzienne czynności
  15. Samopoczucie
  16. Umiejętności
  17. Sport
  18. Pytanie o godziny i określanie czasu
  19. Pogoda
  20. Pory roku i miesiące
  21. Przeciwieństwa
  22. Czasownik Have got
  23. Zawody
  24. Przyroda

Język angielski. Szkoła podstawowa klasy 1-3

Język angielski. Szkoła podstawowa klasy 1-3 to atrakcyjna dla uczniów i świetna pomoc dla nauczyciela w trakcie realizacji całego programu nauczania na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Różnorodne, bogato ilustrowane interaktywne ćwiczenia do rozwiązywania online uzupełnione słowniczkiem zamieszczonym przed każdym działem tematycznym pozwalają zapoznać się i utrwalić podstawowy zasób słownictwa i gramatyki najmłodszym uczniom.

Zadania mogą być wykorzystywane zarówno w szkole na lekcji pod okiem nauczyciela, jak i indywidualnie w domu przez uczniów.

 • Dostęp na 12 miesięcy.
 • Załóż darmowe konto

  W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

  Rozumiem