Edukacja społeczno-przyrodnicza. Szkoła podstawowa klasy 1-3

Edukacja społeczno-przyrodnicza. Szkoła podstawowa klasy 1-3 to zbiór różnorodnych interaktywnych ćwiczeń dla I etapu edukacyjnego, czyli edukacji wczesnoszkolnej. Wszystkie zadania zgodne są z podstawą programową MEN.

W publikacji wyróżniono następujące zagadnienia tematyczne:

  1. Kto Ty jesteś? Polak mały
  2. Dbamy o bezpieczeństwo
  3. Cztery pory roku
  4. Świat wokół nas

Edukacja społeczno-przyrodnicza. Szkoła podstawowa klasy 1-3 to atrakcyjna dla uczniów i świetna pomoc dla nauczyciela w trakcie realizacji całego programu nauczania na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Różnorodne, bogato ilustrowane interaktywne ćwiczenia pozwolą zapoznać najmłodszych uczniów z zagadnieniami otaczającego go świata.

Zadania mogą być wykorzystywane zarówno w szkole na lekcji pod okiem nauczyciela, jak i indywidualnie w domu przez uczniów.

 • Dostęp na 12 miesięcy.
 • Załóż darmowe konto

  W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

  Rozumiem