Wybierz przedmiot i rozpocznij naukę!

Oferta

Szkoly

Dla szkół i organiów prowadzących

Na edumaster.pl znajdziecie Państwo różnorodne materiały edukacyjne dla klas IV-VI szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Nasze materiały dostępne są tylko online. Przeznaczone zarówno dla nauczycieli i uczniów pomogą w przygotowaniach do egzaminów kończących poszczególne etapy nauczania, jak i w trakcie całego procesu kształcenia. poszczególnych egzaminów.

Nauczyciele

Dla nauczycieli

Nauczyciele oraz szkoły mogą na preferencyjnych warunkach zamawiać dostępy do materiałów w serwisie edumaster.pl. Wszystkie materiały są zgodne z podstawami programowymi danych przedmiotów dla każdego poziomu nauczania oraz z wytycznymi CKE dotyczącymi poszczególnych egzaminów. Nasze publikacje dostępne są tylko online.

Uczniowie

Dla uczniów

Wszystkie materiały w serwisie edumaster.pl zostały przygotowane tak, abyś mógł uczyć się samodzielnie. Jeśli rozwiązujesz interaktywne zadania możesz sprawdzić czy odpowiedziałeś poprawnie (przycisk  „Sprawdź”), a jeśli odpowiedź była błędna możesz skorzystać z przycisku  „Klucz odpowiedzi”. Każde zadanie możesz także rozwiązać ponownie.

Załóż darmowe konto

W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

Rozumiem