edumaster.pl jest serwisem internetowym umożliwiającym dostęp do najwyższej jakości multimedialnych materiałów edukacyjnych. Opracowaliśmy je od podstaw z myślą o uczniach i nauczycielach II, III i IV etapu edukacyjnego, aby pomóc w przygotowaniach i osiągnięciu przez uczniów jak najwyższych wyników z egzaminów kończących kolejne etapy kształcenia. Wszystkie materiały są zgodne z podstawami programowymi danych przedmiotów dla każdego poziomu nauczania oraz z wytycznymi CKE dotyczącymi poszczególnych egzaminów. Mogą być wykorzystywane przez nauczycieli i uczniów w trakcie całego procesu nauczania, jako uzupełnienie lekcji, nowoczesny sposób prezentacji i sprawdzania wiedzy oraz obszerna baza różnorodnych ćwiczeń do przygotowywania zadań domowych, testów, sprawdzianów i to niezależnie od rodzaju wykorzystywanych tradycyjnych podręczników.

O wydawcy

Właścicielem serwisu edumaster.pl jest Wydawnictwo IDEA sp. z o.o. z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku wydawniczym, w tym szczególnie w zakresie publikacji materiałów edukacyjnych przygotowujących do różnych egzaminów, których pierwsze edycje powstały już w 1998 roku. Wydawnictwo od lat intensywnie zajmuje się ponadto rozwojem własnych rozwiązań z zakresu elektronicznych publikacji edukacyjnych w systemie online. W edumaster.pl połączyliśmy nasze doświadczenia wydawnicze z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

Załóż darmowe konto

W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

Rozumiem