Podpowiedzi

  • Możesz jednocześnie korzystać z kilku pozycji, wystarczy że kolejną „książkę” otworzysz w nowej karcie lub oknie
  • Jeśli nie wykonasz żadnego ruchu (nie klikniesz czegokolwiek) po wejściu do swojego panelu z materiałami, system wyloguje Cię automatycznie po ok. 15 minutach
  • Możesz logować się i przeglądać swoje materiały z dowolnego urządzenia (komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu czy komórki). Niezależnie od urządzenia system automatycznie pamięta wykonane przez Ciebie czynności (np. wykonane ćwiczenia czy ostatnio oglądaną stronę)
  • Jeśli chcesz powiększyć obrazek po prostu kliknij w niego (w zależności od urządzenia jeden lub dwa razy)
  • Jeśli korzystasz z urządzenia z dotykowym ekranem, możesz zmieniać strony („przewracać kartki”) przesuwając palcem po ekranie w lewo lub prawo (tzw. „swipe”)

Co zawiera cena publikacji?

Koszt publikacji obejmuje

  • nieograniczony dostęp do publikacji przez okres na jaki wykupiona została subskrypcja
  • bieżącą aktualizację i uzupełnianie treści publikacji
  • na cenę jaką płacisz składa się także podatek VAT w wysokości 23%

Jak rozpoznać czy w danym ćwiczeniu jest jedna czy więcej poprawnych odpowiedzi?

W przypadku ćwiczeń jednokrotnego wyboru (jeden z x) pole, w które należy kliknąć jest okrągłe, a w przypadku ćwiczeń, które mogą mieć więcej niż jedną poprawną odpowiedź (wiele z x) – ma postać kwadratu.

Czy mogę jednocześnie przeglądać więcej niż jedną publikację?

Oczywiście, w ramach tej samej sesji (po zalogowaniu się) można w kolejnych oknach/kartach przeglądarki otworzyć wiele publikacji.

Czy praca z publikacjami na komputerze stacjonarnym i urządzeniach mobilnych czymś się różni?

Zasadniczo nie, poza ograniczeniami wynikającymi z mniejszego monitora/ekranu. W praktyce jedyne różnice to:

  • na urządzeniu mobilnym w ćwiczeniu typu „przeciągnij i upuść” zaznaczam stuknięciem element który ma być "przeciągnięty" i następnym stuknięciem miejsce w które ma być "upuszczony"
  • na urządzeniu mobilnym powiększenie grafiki następuje przy jednokrotnym stuknięciu w obrazek, a na komputerze stacjonarnym – przy dwukrotnym kliknięciu w obrazek

Czy muszę być zarejestrowany aby przeglądać materiały?

Nie, aby przeglądać materiały w katalogu nie musisz się rejestrować. Rejestracja wymagana jest jednak jeśli chcesz otrzymać pełny dostęp do materiałów z katalogu, w tym materiałów bezpłatnych.

Załóż darmowe konto

W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

Rozumiem