Z edumaster.pl możesz pracować ze swoim nauczycielem, ale także samodzielnie. Zbliża się egzamin, klasówka czy po prostu nie rozumiesz jakiegoś tematu? Sięgasz po odpowiednią interaktywną książkę na edumaster.pl i już. Zobacz wykład, wykonaj ćwiczenie, przeczytaj podpowiedź. Jeśli rozwiązujesz interaktywne zadania możesz sprawdzić czy odpowiedziałeś poprawnie -przycisk „Sprawdź”, a jeśli odpowiedź była błędna możesz skorzystać z przycisku „Klucz odpowiedzi”. Każde zadanie możesz także rozwiązać ponownie. Szczególnie polecamy Twojej uwadze przygotowane przez naszych autorów filmy edukacyjne. Jeśli przygotowujesz się do egzaminów kończących dany etap edukacji wykorzystaj interaktywne arkusze egzaminacyjne.

Na komputerze, tablecie czy smartfonie, w dowolnym miejscu i czasie. Twoje materiały zawsze są na Twojej półce, kiedy tylko będziesz ich potrzebować

Dlaczego edumaster.pl?

Jakość

Ucząc się masz jeden cel - chcesz osiągnąć jak najlepszy wynik. Dlatego powinieneś korzystać tylko z najlepszych materiałów. W edumaster.pl dajemy Ci gwarancję najwyższej jakości materiałów edukacyjnych, za które odpowiadają wyłącznie doświadczeni nauczyciele, egzaminatorzy i eksperci ministerialni. Postawiliśmy nie tylko na wysoką wartość merytoryczną ale także na prostotę użytkowania.

Różnorodność

Nauka nie może być nudna. Dlatego, ucząc się razem z nami, będziesz oglądał filmy edukacyjne, czytał teksty źródłowe oraz rozwiązywał dziesiątki ciekawych, interaktywnych ćwiczeń. Nie grozi Ci monotonia i z przyjemnością będziesz poszerzał swoją wiedzę. Nauka będzie skuteczna i przyjemna.

Mobilność

Serwis został przygotowany w ten sposób, abyś mógł z niego bez przeszkód korzystać na urządzeniach mobilnych. Wystarczy smartfon lub tablet i możesz uczyć się w dowolnym miejscu.

Załóż darmowe konto

W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

Rozumiem