Na edumaster.pl znajdziecie Państwo różnorodne materiały edukacyjne dla klas IV-VI szkół podstawowych i szkół ponadgimnazjalnych. Nasze materiały dostępne są tylko online. Przeznaczone zarówno dla nauczycieli i uczniów pomogą w przygotowaniach do egzaminów kończących poszczególne etapy nauczania, jak i w trakcie całego procesu kształcenia. Wszystkie materiały są zgodne z podstawami programowymi danych przedmiotów dla każdego poziomu nauczania oraz z wytycznymi CKE dotyczącymi poszczególnych egzaminów.

By móc je wypróbować wystarczy wypełnić formularz zamówień wybierając odpowiedni dla Państwa szkoły pakiet lub ofertę szytą na miarę.

Pakiety szkolne to najtańszy sposób zapewnienia uczniom i nauczycielom dostępu do interaktywnych zasobów edukacyjnych edumaster.pl. Na podany adres e-mail prześlemy Państwu w ciągu jednego dnia roboczego kody dostępów dla nauczycieli i uczniów. Od chwili otrzymania macie Państwo 14 dni na opłacenie otrzymanej od nas faktury pro forma. Jeśli nie zdecydujecie się Państwo na opłacenie otrzymanej faktury pro forma, Wasze dostępy wygasną po 14. dniach.

Do każdego zamówienia otrzymacie Państwo ponadto specjalny kod upoważniający do dokonania zakupów w sklepie edumaster.pl z rabatem 50%. Kod ten można np. przekazać uczniom do wykorzystania przy indywidualnych zakupach w naszym serwisie, w przypadku gdy szkoła zamawia tylko dostępy dla nauczycieli.

Jeśli chcecie Państwo zamówić materiały dla większej liczby szkół lub oczekujecie indywidualnej oferty prosimy o kontakt z Działem Zamówień - zamowienia@edumaster.pl

Więcej informacji znajdziecie Państwo w poniższych broszurach:

Przedstawiamy edumaster

Zawartość pakietów

Załóż darmowe konto

W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

Rozumiem