Nauczyciele oraz szkoły mogą na preferencyjnych warunkach zamawiać dostępy do materiałów w serwisie edumaster.pl. Wszystkie materiały są zgodne z podstawami programowymi danych przedmiotów dla każdego poziomu nauczania oraz z wytycznymi CKE dotyczącymi poszczególnych egzaminów. Nasze publikacje dostępne są tylko online.

Dbałość o to aby dostęp do materiałów przeznaczonych dla nauczyciela otrzymywali tylko nauczyciele jest dla nas priorytetem. Dlatego każde zamówienie na dostępy nauczycielskie weryfikowane jest w pierwszej kolejności poprzez identyfikację czy adres mailowy, na który wysyłamy kody dostępowe jest adresem figurującym na oficjalnej stronie internetowej danej szkoły. Aby uzyskać dostęp do materiałów nauczycielskich w serwisie edumaster.pl wystarczy wypełnić formularz zamówień wybierając odpowiedni dla Państwa szkoły pakiet (szkoła mała, szkoła średnia, szkoła duża, jeżeli zamawiacie nie tylko dla siebie) oraz rodzaj materiałów (dla szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalnej).

Jeżeli chcecie Państwo zamówić tylko dla siebie polecamy ofertę szytą na miarę.

Do każdego zamówienia otrzymacie Państwo ponadto specjalny kod upoważniający do dokonania zakupów w sklepie edumaster.pl z rabatem 50%. Kod ten można np. przekazać uczniom do wykorzystania przy indywidualnych zakupach w naszym serwisie w przypadku gdy zostały zamówione tylko dostępy nauczycielskie.

Na podany adres e-mail prześlemy Państwu w ciągu jednego dnia roboczego kody dostępów. Od chwili ich otrzymania macie Państwo 14 dni na swobodne testowanie zamówionych materiałów. Jeśli nie zdecydujecie się Państwo na opłacenie otrzymanej od nas faktury pro forma w tym okresie, Wasze dostępy wygasną po 14. dniach.

W razie wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt z Działem Zamówień -  zamowienia@edumaster.pl

Dodatkowe funkcje serwisu w wersji dla nauczyciela

edumaster.pl umożliwia pełną interakcję z Państwa uczniami, a  jednocześnie nie wymaga żmudnych czynności administracyjnych. Aby utworzyć grupę wystarczy po zalogowaniu do panelu nauczyciela wybrać „Nowa grupa”, nazwać ją i kliknąć „Utwórz”. Wygenerowany w ten sposób unikalny kod należy przekazać uczniom aby samodzielnie „dopisali się” do Państwa grupy. Ten sam uczeń może należeć do dowolnej liczby grup.

Korzystając z posiadanych materiałów (nauczyciel ma dostęp do dodatkowej, niedostępnej dla uczniów puli zadań) możecie Państwo:

 • kilkoma kliknięciami utworzyć i zadać wybranym uczniom jak i całym grupom zadania domowe lub testy oraz wybrać ich dodatkowe parametry:
  • - termin wykonania (np. do 15:00 w środę)
  • - czas na wykonanie (np. 15 min. od otwarcia)
  • - czas w jakim zadania są dostępne (np. środa od 12:00 do 12:30)
  • - ilość wersji testu/zadania domowego
  • - dla zadanych w ten sposób zadań domowych/testów system wygeneruje następnie raport wyników
 • inne możliwości wykorzystania edumaster.pl w pracy dydaktycznej:
  • - nauczanie wyprzedzające (nauczanie „odwrócone”)
   Oferujemy dla swoich użytkowników szkolenia z zakresu tej zyskującej coraz większe grono entuzjastów metody, jak i innych nowoczesnych metod kształcenia. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani prosimy o kontakt: redakcja@edumaster.pl
  • - praca z interaktywnymi zadaniami na lekcji (np. z wykorzystaniem rzutnika)
  • - wykorzystanie nagrań audio, filmików edukacyjnych, zdjęć, grafik i infografik z serwisu na lekcji.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w poniższych broszurach do pobrania:

Przedstawiamy edumaster

Zawartość pakietów

Załóż darmowe konto

W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

Rozumiem